Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

O

Klinice

O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   O NASZEJ KLINICE

Munk Stomatologia to nowoczesne centrum medyczne w Katowicach, które oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej. Naszą kadrę lekarską tworzą wyszkoleni, kompetentni fachowcy, specjalizujący się w usługach stomatologicznych takich jak: implantologia, stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja, periodontologia, ortodoncja i leczenie interdyscyplinarne.

_MZK4185
IMPLANTOLOGIA
foto_13_3_metamorfozy
METAMORFOZY
_MZK4227
GALERIA

Jak pracujemy?

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Duda Clinic przyjmuje Pacjentów w uzasadnionych przypadkach: ból zębów, konieczność naprawy uzupełnienia protetycznego, stany zapalne i bólowe w obrębie jamy ustnej i twarzy lub inne stany patologiczne lub nagłe . Jesteśmy przygotowani do pracy w nowych warunkach - spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego według zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Sanepidu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zmieniliśmy m. in. procedury pracy i funkcjonowania obiektu. Z uwagi na obowiązek zachowania dystansu, we wnętrzu Duda Clinic wydzieliliśmy odpowiednie strefy a nasz personel zaopatrzony jest w kompletny sprzęt, kombinezony, maski ffp3, przyłbice i wszelkie produkty zabezpieczające.

Zespół Munk Stomatologia

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.