Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

PROFILAKTYKA

Metamorfozy naszych pacjentów

Baza Wiedzy

Dlaczego profilaktyka jest ważna?

Piękny uśmiech to zadbany uśmiech. Regularne wizyty u stomatologa pozwalają na wczesne wykrycie choroby i zareagowanie we właściwym momencie. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, by olśniewać pięknym uśmiechem, nie powinieneś rezygnować z systematycznych spotkań z dentystą. Odwiedzając gabinet stomatologiczny w Katowicach, zapobiegniesz niebezpiecznym chorobom w postaci próchnicy, paradontozy oraz pozostałym dolegliwościom związanym z przyzębiem oraz jamą ustną.

Jak wyglądają zabiegi profilaktyczne w Duda&Ingves Clinic?

Profesjonalna profilaktyka stomatologiczna w Katowicach obejmuje takie zabiegi jak usuwanie kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie zębów, fluoryzację czy lakowanie zębów. Podczas wizyty w Duda Clinic nasi Pacjenci mają szansę zaczerpnąć wiedzy od profesjonalnych stomatologów, którzy chętnie dzielą się z nimi swoją wiedzą w zakresie higieny oraz pielęgnacji jamy ustnej. Zabiegi profilaktyczne w Katowicach mają na celu pozbycie się kamienia i osadu nazębnego, który gromadzi się na powierzchni zębów i może powodować próchnicę lub choroby przyzębia. Dentysta w Katowicach za każdym razem dokładnie ocenia stan zębów Pacjenta i indywidualnie dobiera sposób leczenia.
Starannie wykonywana, regularna i prawidłowa higiena jamy ustnej pozwala wyeliminować niebezpieczne choroby. Zabiegi profilaktyczne w Duda Clinic zawsze przeprowadzane są pod okiem wykwalifikowanej kadry, która posługuje się w tym celu zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem. Wykorzystywane przez nas metody leczenia charakteryzują się wysoką skutecznością oraz gwarancją komfortu.

No posts were found for provided query parameters.