Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

ENDODONCJA

Metamorfozy naszych pacjentów

Baza Wiedzy

Czym jest endodoncja i kiedy się ją stosuje?

Endodoncja to inaczej leczenie kanałowe zęba, który nadaje się do usunięcia. Endodoncja Katowice sprawia, że wyrwanie zęba nie jest konieczne, bo dany ząb da się uratować dzięki prawidłowo wykonanemu zabiegowi.

Do podstawowych objawów, które mogą wskazywać na to, że dany ząb wymaga leczenia kanałowego, należy przede wszystkim spontaniczny lub stały, pulsujący ból zęba. Występowanie takich dolegliwości jak nadwrażliwość zęba na ciepło i zimno, przebarwienia, nieleczona próchnica lub ból błony śluzowej, mogą świadczyć o tym, że ząb prawdopodobnie wymaga leczenia kanałowego. Jeśli u Pacjenta występuje także ból zęba przy jedzeniu, to należy koniecznie udać się do Duda Clinic endodoncja w celu diagnozy tej dolegliwości.

Oferujemy profesjonalny i bezpieczny zabieg

W Duda Clinic Katowice stosujemy bezbolesne leczenie kanałowe. Jeśli szukasz dentysty w Katowicach, który wykona leczenie kanałowe ze znieczuleniem, to zapraszamy Cię do nas - nasz endodonta Katowice wykona profesjonalne i bezpieczne leczenie endodontyczne. Aby zabieg endodontyczny mógł być wykonany poprawnie, należy skorzystać z takich urządzeń jak endometr oraz mikroskop endodontyczny. Sprzęty te pozwalają na leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz sprawiają, że zabieg może być w większym stopniu kontrolowany, a także bardziej precyzyjnie wykonany.

Jeśli nastąpiło u Ciebie niepoprawne leczenie kanałowe, to zabiegiem wskazanym w tym przypadku jest Reendo, czyli poprawa leczenia kanałowego. Ponowne leczenie kanałowe jest zabiegiem, który wymaga najnowocześniejszego sprzętu oraz dużego doświadczenia lekarzy, które bez wątpienia można przypisać Duda Clinic.

No posts were found for provided query parameters.