Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

Diagnostyka

Metamorfozy naszych pacjentów

Baza Wiedzy

Diagnostyka

Wizyta u dentysty w Katowicach nie zawsze kojarzy się Pacjentom z czymś przyjemnym — czasami bywa źródłem obaw związanych z bólem oraz potencjalnym dyskomfortem. Wówczas starają się odwlekać wizytę u stomatologa lub diagnozować chorobę na własną rękę, zapominając o tym, że nieleczone zęby mogą stać się niebezpieczne dla całego organizmu.
Nowoczesna i zaawansowana diagnostyka stomatologiczna w Katowicach pozwala na prawidłowe rozpoznanie choroby we wczesnym stadium i zainterweniowanie w momencie, kiedy jeszcze nie jest za późno.

Na co zwrócić uwagę

O chorobie zębów nie zawsze musi świadczyć ból. Zauważasz, że Twoje dziąsła krwawią? Masz nieprzyjemny zapach z ust? Odczuwasz nadwrażliwość zębów na temperaturę? To znak, że z Twoimi zębami coś jest nie tak! Jeżeli zauważasz u siebie jakieś inne niepokojące symptomy, nie lekceważ ich — zgłoś się na wizytę do specjalisty! Dentysta w Katowicach przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, dokona starannego przeglądu jamy ustnej i przeprowadzi odpowiednie badanie.

Leczenie stomatologiczne w Katowicach zawsze poprzedza szczegółowa i profesjonalna diagnostyka. Umów się na konsultację, by skontrolować swój stan uzębienia i wyeliminować potencjalne choroby. Stosowany przez nas sprzęt jest nowoczesny i zaawansowany, co sprawia, że pozwala szybko wykryć chorobę i dostosować prawidłowy sposób leczenia.

Badania

W Duda Clinic wykonujemy zdjęcia RTG zębów oraz badanie tomografii komputerowej i skanowanie zębów, które są podstawą kompleksowej diagnostyki stomatologicznej.

No posts were found for provided query parameters.