Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

Świętej Pamięci

dr n. med. Mariusz Duda

prof. wizyt. uniwersytetów SSU, ZSMU, USJ
specjalista chirurg stomatolog, implantolog, ekspert d/s implantologii stomatologicznej
PSI/ICOI, Diplomate ICOI.

Implantolog

i ekspert ds. implantologii stomatologicznej, specjalista chirurg stomatolog z dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii, od 2000 roku poświęca się tylko i wyłącznie tej dziedzinie stomatologii, właściciel, szef Duda Clinic w Katowicach.

Współzałożyciel i prezydent

kolejnej, IV kadencji Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, od kilkunastu lat wiceprezydent ICOI – International Congress of Oral Implantologists na Polskę. Członek Zarządu ICOI Europe. Honorowy członek DGOI – Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie. Lekarz, dentysta, chirurg, stomatolog premium. Profesor wizytujący Sumy State University. foto główne wpisu mariusz duda – o mnie Przedstawiciel Advanced Credential Comission ICOI na Polskę i międzynarodowy egzaminator z ramienia ICOI. Przedstawiciel Polski w Ambassadors Circle ICOI. Wykładowca zagraniczny ICOI.

Wykładowca i nauczyciel

Kierownik naukowy i wykładowca cyklu szkoleniowego Curriculum Implantologii PSI, Expert Programu PSI. Organizator i Przewodniczący Rady Naukowej Międzynarodowych Kongresów PSI/ ICOI.

Były wykładowca w cyklu szkoleniowym Curriculum Implantologii Uniwersytetu we Frankfurcie i New York University College of Dentistry – Linhart Continuing Dental Education Program “Current Concepts in American Dentistry”. Członek kolegium redakcyjnego “Implant Dentistry” w USA. Założyciel i od 10 lat redaktor naczelny czasopisma “Implantologia Stomatologiczna”, redaktor naukowy polskiego wydania „Implantologii Stomatologicznej” M. Blocka i polskiego wydania „Słownika implantologii stomatologicznej” ICOI.

Były nauczyciel akademicki, organizator i autor wielu szkoleń oraz publikacji z zakresu implantologii, były asystent I Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Fundator i kierownik naukowy Duda Clinic College of Dental Medicine, organizator cyklu szkoleń Curriculum – Implantologii Małoinwazyjnej, Implantoprotetycznego, Perioimplantologicznego, Mistrzowskiego Stażu Implantologicznego.

Autor ponad 70 wykładów w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Austrii, Tajwanie czy w Grecji. Autor prawie 100 artykułów opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywny organizator kongresów w Polsce i za granicą (Baden Baden). Uczestnik ponad 150 kongresów i szkoleń w Polsce oraz za granicą.

Dorobek naukowy
Znajomość języków

angielski, niemiecki, rosyjski

Zainteresowania

sztuka, automobilizm, podróże, golf, moda

SOCIAL MEDIA

No posts were found for provided query parameters.