Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

dr n. med. Marek Adwent

Jako jeden z najwybitniejszych uczniów profesora Mariusza Dudy KONTYNUUJE i rozwija misję w duchu Duda Clinic.

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej.

W 1999 ukończył Śląską Akademię Medyczną, gdzie pod odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę na stanowisku asystenta w klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

W 2002 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, a tematem jego badań była ocena reakcji tkanek żywego organizmu na implantację materiałów stosowanych do produkcji implantów. 

W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej i kontynuował pracę w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego do roku 2011.

W 2009 roku uzyskał tytuł Eksperta ds. Implantologii Stomatologicznej PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), Expert in Oral Implantology DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie), Diplomate in Oral Implantology ICOI (International Congress of Oral Implantologists).

W 2012 ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym we Frankfurcie nad Menem, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology.

Podczas pracy w Śląskim Uniwersytecie Medycznym został nagrodzony nagrodą Rektora SUM I stopnia za cykl badań nad biomateriałami stosowanymi w implantologii.

Stale rozwija swoje umiejętności terapeutyczne w dziedzinie implantologii, biorąc udział międzynarodowych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez liderów światowej implantologii.

Autor wielu publikacji naukowych.

Aktywnie działa w towarzystwie naukowym Implant Master Poland i jest cenionym wykładowcą na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. 
Głównym kierunkiem jego rozwoju jest poznawanie jak najmniej inwazyjnych, a zarazem przewidywalnych metod regeneracji tkanek, celem uzyskania optymalnego, długotrwałego efektu estetycznego oraz leczenie powikłań po wcześniejszym, nieudanym leczeniu implantologicznym.

Zapraszamy już dziś wszystkich z Państwa na konsultację do Pana Doktora.

No posts were found for provided query parameters.