Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

Pełne rekonstrukcje implantologiczne

Odbudowa uśmiechu

Specjalizujemy się w zintegrowanym leczeniu związanym z całkowitą rehabilitacją narządu żucia w krótkim okresie. W takiej sytuacji, po odpowiednim zaplanowaniu sposobu leczenia, na kilku dłuższych wizytach przeprowadzamy kompleksowe leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne, zabiegi chirurgiczne, w tym implantacje, a jednocześnie w Laboratorium Protetycznym przygotowujemy uzupełnienia protetyczne. Często w ciągu 10 - 14 dni jesteśmy w stanie zapewnić pacjentowi pełną rehabilitację, co jest możliwe dzięki współpracy zespołowej naszych lekarzy.

Mosty tymczasowe
Jeśli potrzeba więcej czasu na gojenie implantów czy zabiegi na tkankach miękkich — w ciągu 10 dni od rozpoczęcia leczenia zapewniamy piękne i funkcjonalne mosty tymczasowe na zębach lub implantach.

Minimum wizyt - maksimum satysfakcji
W trakcie leczenia pacjent jest więc zaopatrzony tymczasowymi uzupełnieniami protetycznymi i dlatego nie ma potrzeby rezygnowania z codziennych obowiązków. Leczenie zintegrowane jest rozwiązaniem komfortowym, ograniczającym do minimum liczbę wizyt w Duda Clinic i cieszy się ono uznaniem zwłaszcza wśród osób czynnych zawodowo i naszych Pacjentów z zagranicy
Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.