Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

Domowe wybielanie zębów metodą nakładkową

Bezpieczne wybielanie zębów

Jedną z metod wybielania zębów proponowanych w Duda Clinic, jest nocne wybielanie metodą nakładkową. Jest to sposób wybielania dedykowany osobom, które pragną ograniczyć wizyty w gabinecie do minimum i same chcą decydować o tym, kiedy zaaplikować substancję wybielającą.

Na czym polega wybielanie nakładkami?
Na wstępie lekarz stomatolog pobiera Pacjentowi wyciski, na podstawie których technik wykonuje indywidualne nakładki na żel wybielający. Pacjent otrzymuje w zestawie wykonane nakładki wraz z zestawem strzykawek preparatu wybielającego o stężeniu 10%, 15% lub 20% w zależności od wrażliwości zębów. Zwykle wygląda to tak, że gotowe nakładki zakłada się na zęby i napełnia je żelem z substancją aktywną. Najlepiej wybielać jest zęby w nocy. Można również nosić nakładki w ciągu dnia.

Kiedy efekt będzie widoczny? Efekt zauważalny jest już po dwóch – trzech aplikacjach. Żelu natomiast wystarcza na dwa tygodnie i po tym czasie w większości przypadków terapia przynosi bardzo dobre rezultaty. Jeśli w czasie trwania terapii wystąpi reakcja nadwrażliwych zębów, można stosować preparat przeciw nadwrażliwości.
Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.