Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.

Wybielanie aktywowane światłem ZOOM 2

Maksymalny efekt wybielania

Wybielanie przy użyciu lampy Zoom 2 odbywa się zawsze w gabinecie stomatologicznym. Zabieg rozpoczyna się od krótkiego przygotowania Pacjenta. Dziąsła zabezpiecza się specjalną pastą oraz zakrywa się usta tak, by tylko zęby pozostały odsłonięte na działanie lampy. Na zęby nakłada się specjalny żel wybielający, który uaktywnia się pod wpływem światła emitowanego przez lampę Zoom 2.

Zalety wybielania Zoom 2
Śnieżnobiały, lśniący uśmiech z całą pewnością dodaje uroku i pewności siebie. Dziś wybielanie zębów się stało jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, a czasy, kiedy tylko gwiazdy show-biznesu mogły sobie pozwolić na hollywoodzki uśmiech, odeszły w zapomnienie. W Duda Clinic osobom marzącym o nowym uśmiechu oferujemy zabiegi wybielające przy użyciu najszybszego, najnowocześniejszego i najbardziej efektywnego systemu wybielania zębów, czyli z lampy Zoom2.

Czym wyróżnia się system Zoom2?
Pierwszą zaletą wyróżniającą system Zoom2 jest maksymalnie skrócony czas trwania zabiegu. Z lampą Zoom2 czas wybielania skrócony jest o 33%, co oznacza, że wybielanie zajmuje teraz jedynie trzy 15-minutowe sesje. W systemie Zoom2 udało się również zredukować powstawanie nadwrażliwość o 67% w stosunku do poprzedniej wersji lampy. Ostatni argument przemawiający za Zoom2 to fakt, że w krótkim czasie można wybielić zęby aż o 8 tonów, a uzyskana biel zębów jest ładniejsza, trwalsza i bardziej naturalna.

Jak przebiega zabieg wybielania zębów?
Przed rozpoczęciem wybielania zaleca się zazwyczaj usunięcie kamienia i piaskowanie zębów – te dwa zabiegi zwiększają szanse osiągnięcia satysfakcjonującego koloru. Bezpośrednio przed rozpoczęciem wybielania zębów, stomatolog zakłada specjalną, chroniącą dziąsła i usta, osłonę oraz okulary chroniące oczy przed działaniem lampy. Następnie nakłada żel i aktywuje jego działanie światłem lampy Zoom2. W trakcie zabiegu światło i żel przenikają szkliwo zębów, usuwając przebarwienia i plamy. Zabieg ten trwa 45 minut.

Czy wybielanie lampą Zoom 2 jest bezpieczne?
Tak. Przeprowadzone przez Amerykańskich naukowców badania nad tą metodą, dowodzą, że wybielanie przeprowadzone przez stomatologa jest bezpieczne. Wybielanie lampą Zoom 2 nie jest polecane tylko dla dzieci poniżej 13 roku życia i kobiet w ciąży.
Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.