Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.
Stomatologia estetycznaDr Mariusz Duda wybrany na wiceprezydenta prestiżowego stowarzyszenia implantologicznego

Dr Mariusz Duda wybrany na wiceprezydenta prestiżowego stowarzyszenia implantologicznego

Dr n. med. Mariusz Duda został ponownie wybrany na wiceprezydenta ICOI na Polskę (International Congress of Oral Implantologists) – międzynarodowego stowarzyszenia implantologicznego zrzeszającego aż 59 organizacji naukowych z całego świata. Dr Duda stoi na czele ICOI w naszym kraju już od 2000 roku, swoją funkcję będzie sprawował przez kolejne 2 lata, bowiem tyle trwa kadencja.

– Cieszę się, że spotkało mnie takie wyróżnienie, zwłaszcza przed jubileuszowym, 40 kongresem ICOI, które w tym roku odbywa się w Orlando na Florydzie. To dla mnie dowód, że kierunek obranych przeze mnie działań stowarzyszenia – zwłaszcza w dziedzinie edukacji – jest właściwy i stanowi bodziec do dalszego rozwijania się polskich lekarzy na polu implantologii stomatologicznej – mówi dr Mariusz Duda.

Dr n. med. Mariusz Duda jest uznanym stomatologiem, specjalistą w dziedzinie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Działa aktywnie na forum międzynarodowych stowarzyszeń implantologicznych, jest współzałożycielem i aktualnym prezydentem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, a także wiceprezydentem DGOI – Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie na Polskę.

Między innymi z jego inicjatywy w 2003 r. powstało Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, którego prezydentem jest od roku 2007 aż do dziś. Ponadto dr Duda jest międzynarodowym egzaminatorem z zakresu implantologii stomatologicznej i uznanym wykładowcą. Na co dzień współpracuje z zagranicznymi ośrodkami naukowymi, m.in. z Uniwersytetem w Kolonii, Uniwersytetem we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, czy z New York University College of Dentistry. Jest także redaktorem naczelnym czasopisma „Implantologia Stomatologiczna” i członkiem kolegium redakcyjnego czasopisma Implant Dentistry wydawanego w Stanach Zjednoczonych.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.