Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.
Stomatologia estetycznaJak wnętrze kliniki ma wpływ na samopoczucie Pacjenta?

Jak wnętrze kliniki ma wpływ na samopoczucie Pacjenta?

Piękne wnętrza nie tylko cieszą oko estetów i stanowią źródło satysfakcji wykonawców oraz właścicieli. To także czynnik, który w znacznym stopniu warunkuje nastrój osób w nich przebywających. Wnętrze odgrywa olbrzymią rolę, jeśli chodzi o samopoczucie pracowników, ale przede wszystkim odbiór gabinetu przez Pacjentów. Zastanów się, dlaczego niektóre budynki użyteczności publicznej (urzędy, sądy, szkoły, szpitale) budzą Twoją niechęć? Jeśli podświadomie odrzucasz odstraszające, szpitalne, zaniedbane wnętrza a doceniasz te eleganckie i minimalistyczne, to już wiesz dlaczego.

Budynki opieki zdrowotnej to specyficzne jednostki – zazwyczaj udajesz się do nich z pewnym problemem, stresem i wątpliwościami, które dotyczą najważniejszego aspektu Twojego życia – zdrowia. Warto zwrócić uwagę na wygląd wnętrza kliniki stomatologicznej, ponieważ odzwierciedla on w jakim stopniu klinika dba o Twój komfort podczas wizyty.

 

 

Wnętrze jako element wizerunku

Budynek i wnętrze DUDA CLINIC są bez wątpienia elementem spójnego wizerunku kliniki. To kolejna cegiełka, która świadczy o wysokiej klasie usług i kompetencji pracowników. Budynek DUDA CLINIC to geometryczna bryła, zgrabnie wkomponowana w spokojną okolicę Katowic. Ciemny kolor elewacji nadaje jej eleganckiego i stonowanego charakteru. Pierwsze skojarzenia, które wywołuje klinika po przekroczeniu jej progu związane są z tym, że przypomina hotel, apartament lub galerię sztuki. Ekstrawagancja, nachalne formy i drażniące kolory zostały odrzucone na rzecz wszechobecnej harmonii i umiaru. DUDA CLINIC robi niesamowite pierwsze wrażenie – nie przejdzie obok niej żadna osoba, nawet taka, która na co dzień nie fascynuje się architekturą czy aranżacją wnętrz. Wnętrze kliniki zwraca uwagę swoją wyrazistością, ale jednocześnie jest bardzo miłe dla oka. Luksusowa, ale nie przytłaczająca – te słowa najlepiej opisują wygląd DUDA CLINIC i idealnie współgrają z jej całościowym wizerunkiem.

Odpręż się przed, po i w trakcie zabiegu

Poczekalnia DUDA CLINIC to miejsce zaprojektowane z myślą o komforcie Pacjenta. Przestrzeń ta jest bardzo przestronna, świeża i jasna. Wszystkie elementy aranżacji idealnie ze sobą współgrają i wprowadzają Pacjenta w przyjemny, a zarazem spokojny nastrój. Skala mebli i przedmiotów jest optymalna. Pacjent nie czuje się przytłoczony i atakowany zbędnymi dodatkami, ale także nie odczuwa niepotrzebnego niepokoju wynikającego ze zbyt dużej przestrzeni. Analizując kolory, można zauważyć, że dominują tutaj barwy jasne, beżowe i kolory ziemi, które wprowadzają w błogi nastrój relaksu i ukojenia. Zostały one przełamane delikatnymi dodatkami w kolorze pomarańczowym, nawiązującym do logo i identyfikacji wizualnej DUDA CLINIC. Dywan w poczekalni dodaje wnętrzu domowego charakteru i ciepła, co pozwala Pacjentowi odprężyć się przed zabiegiem. Z kolei gładka, błyszcząca powierzchnia luster podkreśla profesjonalny charakter. W klinice dominują wyraziste, ale nieostre kształty oraz obłe formy – wszystkie te motywy wprowadzają ład i porządek, który budzi spokój i zaufanie. Elementem, który dodatkowo podkreśla zaufanie i uśmiech na twarzy Pacjentów, jest ściana z odbitymi dłońmi dzieci. Oświetlenie recepcji, holu oraz gabinetów doskonale wkomponowuje się we wnętrze – jest jasne, ale nie drażni oczu.

Nasza klinika jest od lat doceniana przez Pacjentów za panujący tutaj unikatowy klimat. Warto wspomnieć również o tym, że w 2013 roku DUDA CLINIC zostało uznane przez specjalistów w branży za najładniejsza i najlepiej zaprojektowana klinika dentystyczna w Polsce. Przyjdź do nas na wizytę i przekonaj się, jak DUDA CLINIC łamie stereotyp typowego gabinetu stomatologicznego.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.