Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.
Stomatologia estetycznaCzym jest uwarunkowana cena implantów stomatologicznych?

Czym jest uwarunkowana cena implantów stomatologicznych?

Implanty stomatologiczne to najlepsze rozwiązanie dla dwóch grup Pacjentów. Przede wszystkim polecane są osobom z bezzębiem. Są świetną alternatywą dla protezy, która w porównaniu do implantów jest dużo mniej stabilna i nie zastępuje naturalnych zębów w tak dużym stopniu, jak implant. Druga grupa Pacjentów to osoby, które borykają się z pojedynczymi brakami w uzębieniu, straconymi np. na skutek nieszczęśliwych wypadków. Implanty stomatologiczne doskonale integrują się z resztą zębów i błyskawicznie przejmują funkcje naturalnych zębów. Pacjenci zainteresowani implantami mogą zauważyć szeroką rozpiętość w cenach, co powoduje sporą dezorientację, która znacznie utrudnia podjęcie decyzji.

 

 

Cena = jakość

Bardzo często w przypadku tego typu zabiegów, cena idzie w parze z jakością wykonania. Decydując się na tak poważny i ingerujący w ciało zabieg, to właśnie jakość powinna być na pierwszym miejscu. Gabinety oferujące ceny z niższej półki, powinny być zatem niekoniecznie rozważane przez Pacjenta na starcie. Jakość oznacza wykonanie zabiegu w sposób wzorowy, zgodny z prawidłowymi, nierzadko kosztownymi procedurami, odpowiedzialny i kompleksowy.

Dobra renoma

Cena implantów zębowych wynika również bezpośrednio z renomy kliniki. Kompetencje, doświadczenie i certyfikaty, to aspekty, na które klinika i jej lekarze pracują latami. W konsekwencji, mają one swoje odzwierciedlenie w uznaniu i zaufaniu, którym Pacjenci są w stanie obdarzyć klinikę.

Nowoczesne wyposażenie

Spektakularne efekty, które oferuje współczesna stomatologia, są bezpośrednio związane z wyposażeniem gabinetu. Duda Clinic korzysta z najbardziej zaawansowanych narzędzi i dysponuje sprzętami diagnostycznymi najnowszej generacji. W przypadku leczenia implantologicznego, korzystamy m.in. z urządzenia Navident, które gwarantuje perfekcyjne wszczepienie implantu, tomografii komputerowej, skanerów, CAD – CAM i innych nowoczesnych urządzeń.

Rodzaj implantu

Cena oczywiście zależna jest nie tylko od kliniki, ale też od rodzaju implantu, na który zdecyduje się Pacjent. W naszej ofercie posiadamy implanty kategorii basic, medium i premium. Koszt implantu basic to 2600 zł. Cena implantu medium – 3300 zł. Natomiast najdroższy implant – premium, kosztuje 4400 zł. Szczegóły, zalety i istotności dotyczące różnic w rodzajach powyższych implantów poznasz na konsultacji z lekarzem w Duda Clinic.

Podczas konsultacji dostosujemy typ leczenia do Twoich preferencji, predyspozycji oraz stanu zdrowia jamy ustnej. Zabiegi w Duda Clinic to gwarancja profesjonalizmu, estetyki i cen, które są adekwatne do jakości wykonania, wieloletniego doświadczenia oraz kompetencji naszych lekarzy.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.