Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.
Stomatologia estetycznaTrendy w implantach zębów

Trendy w implantach zębów

Implantologia jest obecnie jedną z najważniejszych specjalności w stomatologii. Jak w każdej dziedzinie, w implantologii również można wyróżnić kilka przewodnich trendów, które przyczyniają się do jej rozwoju. Ogólnie rzecz ujmując, implantologia dąży do progresu w uzyskiwaniu coraz bardziej naturalnych efektów dzięki wykorzystywaniu coraz nowocześniejszych technologii oraz innowacji i specjalistycznych narzędzi. Ciągłe udoskonalanie tej metody sprawia, że staje się coraz bardziej praktyczna i funkcjonalna.

 

 

Implantologia trendem sama w sobie

W ostatnich latach można zaobserwować wzmożone zainteresowanie implantami. W odniesieniu do innych metod uzupełniania braków w uzębieniu implantologia wiedzie prym, przede wszystkim ze względu na zalety, które oferuje pacjentom. Do jej podstawowych atutów należy komfort, który jest zapewniony przez brak konieczności noszenia ruchomej protezy zębowej. Dodatkowo implant jako solidny tytanowy wkręt jest bardzo stabilny. Pacjenci decydują się za działania z zakresu implantologii, ponieważ pozwala na uzupełnienie zarówno pojedynczych braków, jak i również wyleczenie bezzębia.

Ponadczasowa naturalność

Głównym trendem panującym współcześnie w stomatologii, jest dążenie do uzyskania najlepszych rezultatów i możliwie jak najbardziej naturalnych efektów. Implanty zębów w największym stopniu naśladują naturalne zęby, nie tylko ze względu na wygląd (kształt, kolor, proporcje), ale również swoje właściwości. Zaawansowane technologie stomatologiczne pozwalają na uzyskanie efektu, który nie odbiega od wyglądu naturalnych zębów i świetnie zastępuje ich pierwotne funkcje.

Stomatologia w wymiarze premium

W dzisiejszych czasach, w erze bezustannej rywalizacji, marki stale rozwijają się nie tylko w swoim fachu, ale także w obszarach pobocznych, które pomagają im wyróżnić się na tle konkurencji. Technologie cyfrowe, skanowanie, drukowanie, wycinanie koron i mostów w CAD CAM – tendencje te wkroczyły również w dziedzinę stomatologii. W Duda Clinic oferujemy nie tylko profesjonalne usługi stomatologiczne, ale także kompleksowe podejście, komfortowe wnętrza i dogodną lokalizację.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem metody uzupełniania braków w uzębieniu, zapraszamy Cię do Duda Clinic na konsultację z zakresu implantologii. Nasi specjaliści zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie i zadbają o najwyższą jakość wykonania zabiegu.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.