Szanowni Państwo, Duda Clinic to teraz Munk Stomatologia. Serdecznie zapraszamy.
Stomatologia estetycznaWyróżnienie Platinum Preferred od Biomet 3i dla dr. Dudy

Wyróżnienie Platinum Preferred od Biomet 3i dla dr. Dudy

Platinum Preferred Member to prestiżowa nagroda przyznawana przez lidera w branży implantologicznej Biomet 3i w aż 73 krajach na całym świecie – od USA, przez Brazylię, po Australię. Jeden z takich certyfikatów trafił do dr n. med. Mariusza Dudy, właściciela Duda Clinic w Katowicach. Uroczysta gala odbyła się 23 czerwca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

Prestiżowa nagroda trafia co roku w ręce ponad 700 lekarzy za ich wybitne osiągnięcia implantologiczne. Nie bez znaczenia jest także dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się. A to tylko niektóre z kilkudziesięciu czynników, które decydują o tym, kto zostanie laureatem. O tym, jak trudno je spełnić świadczą liczby. Ze wszystkich lekarzy, którzy w naszym kraju specjalizują się w implantologii, a jest ich ok. 600, wyróżnienia otrzymało zaledwie 22 z nich, a także nagrodzono 4 ośrodki medyczne. Jak mówi Małgorzata Wasio-Malinka dyrektor marketingu Dental Depot Wasio, z firmy będącej wyłącznym przedstawicielem Biomet 3i w Polsce, te nagrody to dowód na rozwój implantologii w Polsce i stale rosnący jej poziom.

– Ta nagroda to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także sygnał, że to, co robimy w naszej klinice zmierza we właściwym kierunku. Staramy się przede wszystkim uświadamiać pacjentów, że leczenie implantologiczne jest obecnie najlepszą metodą uzupełniania braków zębowych. I to widać podczas wizyt, podczas rozmów z pacjentami. Implantologia wkracza w naszym kraju na dobre do codziennego leczenia, jakie jest przeprowadzane w gabinecie. Cieszę się niezmiernie, że to zostało zauważone – mówi dr n. med. Mariusz Duda, właściciel Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna, prezydent Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Amerykanie od lat zauważają nie tylko rosnącą popularność implantologii w Polsce, ale także zaangażowanie lekarzy w jej upowszechnianie i edukację pacjenta. – Grono lekarzy, które posiada tytuły Platinum to obecnie najbardziej aktywni przedstawiciele swojej profesji, którzy działają zarówno na polu naukowym, jak i edukacyjnymi czy promocyjnym, przybliżając Polakom tematykę implantologii oraz korzyści płynących z tego leczenia – mówi Wasio-Malinka.

Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się 23 czerwca podczas uroczystej gali w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.